Paragraphs Blökkli (1.1.0) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Field name
he: שם שדה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Authored on
he: בתאריך

en: Duplicate
he: שכפול

en: Changed
he: השתנה

en: Index
he: אינדקס

en: Context
he: הקשר

en: Add @type
he: הוספת @type

en: The status.
he: סטטוס זמינות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: The comment body.
he: תוכן התגובה.

en: The name of the file.
he: שם הקובץ.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Edit @type
he: ערוך @type

en: Library
he: ספריה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה
