Paragraphs Blökkli (1.1.0) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Configuration
hr: Postavke

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Context
hr: Kontekst

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: The name of the file.
hr: Naziv datoteke.

en: Edit @type
hr: Uredi @type

en: Image style
hr: Stil slike
