Paragraphs Blökkli (1.1.0) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Changed
lv: Labots

en: Index
lv: Rādītājs

en: Context
lv: Konteksts

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: The comment body.
lv: Komentāra saturs.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Image style
lv: Attēla stils
