Paragraphs Blökkli (1.1.0) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
