Paragraphs Blökkli (1.1.0) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot
