Paragraphs Blökkli (1.1.0) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: All
si: සියල්ල

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Index
si: පටුන

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
