Paragraphs Blökkli (1.1.0) - en to ta translation catalogue (28 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Text
ta: உரை

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Duplicate
ta: நகல்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Index
ta: முகப்பட்டவணை

en: Context
ta: சூழல்

en: Add @type
ta: @type சேர்க்க

en: Bundle
ta: பொதி

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
