Paragraphs Blökkli (1.1.1) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Authored on
ast: Autoría en
