Paragraphs Blökkli (1.1.1) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: All
bn: সমস্ত

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Index
bn: সূচীপত্র

en: Add @type
bn: @type যোগ কর
