Paragraphs Blökkli (1.1.2) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Field name
be: Назва поля

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў

en: Configuration
be: Налады

en: Authored on
be: Дата:

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Index
be: Каталог

en: Context
be: Кантэкст

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: The name of the file.
be: Імя файла.

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Image style
be: Стыль выявы
