Paragraphs Blökkli (1.1.2) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Text
fi: Teksti

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Node Types
fi: Sisältötyypit

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Authored on
fi: Luotu

en: Duplicate
fi: Monista

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Index
fi: Indeksi

en: Context
fi: Konteksti

en: Add @type
fi: Lisää @type

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Search type
fi: Haun tyyppi

en: The comment body.
fi: Kommentin sisältö.

en: The name of the file.
fi: Tiedoston nimi.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Edit @type
fi: Muokkaa @type

en: Library
fi: Kirjasto

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: The entity type.
fi: Entiteetin tyyppi.

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: Node Bundle
fi: Solmunippu

en: Target entity type
fi: Kohde-entiteetin tyyppi
