Paragraphs Blökkli (1.1.2) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Add File
kn: ಕಡತ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
