Paragraphs Blökkli (1.2.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Authored on
kk: Уақыты
