Paragraphs Blökkli (1.2.0) - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Node Types
pl: Typy węzłów

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Image URL
pl: URL obrazka

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Search Type
pl: typ wyszukiwania

en: Index
pl: Indeks

en: Context
pl: Kontekst

en: Select a field
pl: Wybierz pole

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Search type
pl: Typ wyszukiwania

en: The comment body.
pl: Treść komentarza.

en: The name of the file.
pl: Nazwa pliku.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Edit @type
pl: Edytuj @type

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Library
pl: Biblioteka

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: The file does not exist.
pl: Plik nie istnieje.

en: Media Library
pl: Biblioteka mediów

en: The entity type.
pl: Typ encji.

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Node Bundle
pl: Zestaw węzła

en: Paragraph type
pl: Rodzaj akapitu

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki

en: The entity bundle.
pl: Zestaw encji

en: The paragraph bundle
pl: Zestaw akapitu

en: Paragraphs library items
pl: Elementy biblioteki akapitów
