Paragraphs Blökkli (1.2.1) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Context
km: បរិបទ

en: The comment body.
km: តួ​មតិយោបល់ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
