Paragraphs Blökkli (1.2.1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Image URL
ug: سۈرەت ئادرېسى

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Paragraph
ug: پاراگراف
