Paragraphs Blökkli (1.3.0) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Field name
bs: Ime polja

en: Authored on
bs: Napisano

en: Add @type
bs: Dodaj @type
