Paragraphs Blökkli (1.3.0) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: Text
is: Texti

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Context
is: Samhengi

en: Add @type
is: Bæta við @type

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: Media Library
is: Margmiðlunarsafn

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis
