Paragraphs Blökkli (1.3.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Content
ky: Мазмун

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Save
ky: Сактоо
