Paragraphs Blökkli (1.3.0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Index
my: အညွှန်း

en: Search type
my: ရှာဖွေရေးစံနစ်အမျိုးအစား
