Paragraphs Blökkli (1.3.0) - en to vi translation catalogue (34 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content
vi: Nội dung

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Text
vi: Văn bản

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: All
vi: Tất cả

en: Field name
vi: Tên trường

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Search Type
vi: Kiểu tìm kiếm

en: Index
vi: Chỉ mục

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Add @type
vi: Thêm @type

en: The comment body.
vi: Nội dung bình luận

en: The name of the file.
vi: Tên của tập tin

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: Library
vi: Thư viện

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: The file does not exist.
vi: Tập tin này không tồn tại.
