Paragraphs Blökkli (1.3.1) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Index
ne: सूची

en: Bundle
ne: पोका
