Paragraphs Blökkli (1.3.2) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: Configuration
et: Seadistus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Changed
et: Muudetud

en: Index
et: Indeks

en: Context
et: Kontekst

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: The comment body.
et: Kommentaari sisu

en: The name of the file.
et: Faili nimi.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Image style
et: Pildi stiil

en: The entity type.
et: Olemi tüüp.

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Node Bundle
et: Sisuelemendi kogum

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: The entity bundle.
et: Olemi kogum.
