Paragraphs Blökkli (1.3.2) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Index
lt: Indeksas

en: Context
lt: Kontekstas

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Add File
lt: Pridėti failą

en: The comment body.
lt: Komentaro turinys.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Library
lt: Biblioteka

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Media Library
lt: Media biblioteka

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
