Paragraphs Blökkli (1.3.2) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Context
sq: Konteksti
