Paragraphs Blökkli (1.3.3) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Search
fy: Sykje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: Authored on
fy: Skreaun op
