Paragraphs Blökkli (1.3.3) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Index
ku: نوانە

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
