Paragraphs Blökkli (1.3.3) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
