Paragraphs Blökkli (1.3.4) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Høvundur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Search
is: Leita

en: Settings
is: Setingar

en: Field
is: Rein

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Text
is: Tekstur

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Context
is: Samanhangur

en: The comment body.
is: Viðmerkingaskrokkurin.
