Paragraphs Blökkli (1.3.5) - en to hu translation catalogue (58 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Text
hu: Szöveg

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Field name
hu: Mező neve

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Image URL
hu: Kép webcím

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: The status.
hu: Az állapot.

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Search type
hu: Keresés típusa

en: Add Image
hu: Kép hozzáadása

en: Add File
hu: Fájl hozzáadása

en: The comment body.
hu: A hozzászólás törzse.

en: The name of the file.
hu: A fájl neve.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Edit @type
hu: @type szerkesztése

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Library
hu: Könyvtár

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Image style
hu: Képstílus

en: Media Library
hu: Médiakönyvtár

en: Text fields
hu: Szövegmezők

en: The entity type.
hu: Az entitás típusa.

en: Entity bundle
hu: Mezőköteg

en: Media type
hu: Médiatípus

en: The host entity.
hu: A gazdaentitás.

en: Node Bundle
hu: Tartalom mezőköteg

en: Paragraph type
hu: Bekezdéstípus

en: Target entity type
hu: Cél-entitástípus

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: The entity bundle.
hu: A mezőköteg.

en: Enabled entity types
hu: Engedélyezett entitástípusok

en: Enter search term
hu: Keresési kifejezés beírása

en: The paragraph bundle
hu: A bekezdés köteg

en: Paragraphs library items
hu: Bekezdéskönyvtár elemek
