Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Link
ar: رابط

en: Fields
ar: الحقول

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Loop
ar: حلقة

en: Caption
ar: شرح

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
