Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: Link
be: Спасылка

en: Fields
be: Палі

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Caption
be: Загаловак

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Image style
be: Стыль выявы

en: View mode
be: Лад выгляду
