Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Link
hy: Հղում

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
