Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Fields
it: Campi

en: Original image
it: Immagine originale

en: Loop
it: Iterazione

en: Original
it: Originale

en: Controls
it: Controlli

en: Caption
it: Didascalia

en: Interval
it: Intervallo

en: Pause
it: Pausa

en: Image type
it: Tipo di immagine

en: Image style
it: Stile immagine

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
