Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Images
pt: Imagens

en: Link
pt: Ligação

en: Fields
pt: Campos

en: Original image
pt: Imagem original

en: Loop
pt: Ciclo

en: Controls
pt: Controlos

en: Caption
pt: Legenda

en: Interval
pt: Intervalo

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: View mode
pt: Modo de visualização
