Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Link
ro: Legătură

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Loop
ro: Buclă

en: Original
ro: Originală

en: Caption
ro: Legendă

en: Image style
ro: Stil imagine

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
