Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Fields
es: Campos

en: Original image
es: Imagen original

en: Loop
es: Bucle

en: Controls
es: Controles

en: Interval
es: Intervalo

en: About
es: Acerca de

en: Pause
es: Pausa

en: Image type
es: Tipo de imagen

en: Show controls
es: Mostrar controles

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: View mode
es: Modo de vista

en: View Mode
es: Modo de visualización
