Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Fields
hr: Polja

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: About
hr: Opis

en: Pause
hr: Zaustavi

en: Image style
hr: Stil slike
