Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Fields
da: Felter

en: Original image
da: Originalt billede

en: Caption
da: Undertekst

en: About
da: Om

en: Image style
da: Billedformat

en: Use Ajax
da: Brug Ajax
