Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Link
he: קישור

en: Fields
he: שדות

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Loop
he: בלופ

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Interval
he: מרווח

en: About
he: אודות

en: Pause
he: עצירה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: View mode
he: מצב תצוגה
