Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Images
id: Gambar

en: Link
id: Tautan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Original image
id: Gambar asli

en: Loop
id: Pengulangan

en: Original
id: Asli

en: Caption
id: Keterangan

en: About
id: Tentang

en: Image style
id: Gaya gambar

en: View mode
id: Modus tampilan
