Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Fields
az: Sahələr

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Loop
az: Döngə

en: Caption
az: Başlıq

en: About
az: Haqqında
