Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Link
fa: پیوند

en: Fields
fa: فیلدها

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Loop
fa: حلقه

en: Original
fa: اصلی

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Caption
fa: عنوان

en: About
fa: درباره

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: View mode
fa: نحوه نمایش
