Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Link
fi: Linkki

en: Fields
fi: Kentät

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Loop
fi: Kierros

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: About
fi: Tietoja

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Image type
fi: Kuvan tyyppi

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: View mode
fi: Näyttötila
