Paragraphs Bootstrap Carousel (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Fields
ja: フィールド

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Loop
ja: ループ

en: Original
ja: オリジナル

en: Interval
ja: 間隔

en: Image type
ja: 画像タイプ

en: Show controls
ja: コントロールを表示

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: View mode
ja: ビュー・モード
