Paragraphs Bootstrap Carousel (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Pause
kn: ತಾತ್ಕಲಿಕ ತಡೆ

en: Show controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಕಗಳನ್ನು ತೋರಿಸು
