Paragraphs Bootstrap Carousel (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Link
lt: Nuoroda

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Original
lt: Orginalas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Interval
lt: Intervalas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
