Paragraphs Bootstrap Carousel (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Link
ca: Enllaç

en: Fields
ca: Camps

en: Original image
ca: Imatge original

en: Loop
ca: Bucle

en: Caption
ca: Subtítol

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: View mode
ca: Mode de visualització
