Paragraphs Browser (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
