Paragraphs Browser (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
